Rydygiera 55, Toruń(56) 645 87 45

Oferty pracy

Mechanik samochodowy

Nr referencyjny: 1/MECH/2018

Obowiązki:

  • Diagnozowanie usterek
    • Przeprowadzanie napraw bieżących i okresowych pojazdów
      • Wymiana płynów eksploatacyjnych przy zachowaniu stosownych przepisów o ochronie środowiska naturalnego
        • Konserwacja oraz kalibracja osprzętu warsztatowego
          • Wymiana ogumienia i kontrola stanu opon

          Wymagania:

          • Wykształcenie kierunkowe: mechanik samochodowy
            • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
              • Podstawy elektroniki samochodowej
                • Sumienności, zaangażowania oraz chęci rozwoju
                  • Umiejętności obsługi komputera
                    • Umiejętności pracy w zespole
                      • Prawo jazdy kat. B

                      Oferujemy:

                      • Umowę o pracę
                        • Pracę w renomowanej firmie
                          • Możliwość rozwoju poprzez uczestniczenie w szkoleniach technicznych
                            • Miłą atmosferę w pracy
                              • Wsparcie kadry zarządzającej

                              Zainteresowane osoby naszą ofertą pracy proszę o przesłanie CV wraz z kopią dokumentów potwierdzających kwalifikacje zawodowe na adres rekrutacja@wulkantorun.pl z adnotacją na jakie stanowisko Państwo aplikujecie

                              Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

                              Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Nasza

misja

Naszą misją jest dostarczenie Klientom rozwiązań poprawiających bezpieczeństwo i komfort z użytkowania samochodu.